Találatok száma: 71

Oldalak: 1 2 3
  1. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon
  2. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  3. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  4. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  5. A hölgyeknél és a férfiaknál egyaránt gödöllői sportoló lett Pest megye idei legjobbja
    2021-12-17 09:57:46
    A MATE-GEAC két olimpikonja, a 7. helyezett Mészáros Eszter és a bronzérmes Gémesi Csanád idei eredményeit ismerték el a közgyűlés tagjai
  6. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  7. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  8. Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst
    2021-10-08 19:00:23
    Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük
  9. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  10. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  11. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  12. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  13. Ennyi pénzjutalommal jár a gödöllői olimpikonok sikere
    2021-08-08 15:34:54
    Mészáros Esztert és Gémesi Csanádot egyaránt milliók illetik meg a tokiói eredményük alapján. Lényegesen jobban járnak, mintha Rióban teljesítettek volna így
  14. Sportlövészet: Mészáros Eszter indulhat a világkupa döntőn
    2021-08-06 17:36:59
    A Gödöllői EAC olimpikon versenyzője világranglista 9. helyével biztosította részvételét az októberi ciprusi viadalon
  15. A Gödöllői EAC elnöke reméli, hogy a show folytatódik
    2021-08-03 14:53:04
    Kriszt Balázst a sporttörténelmi olimpiai sikerek kapcsán kértük arra, hogy értékelje az eredményeket, vonja le a következtetéseket
  16. Olimpia: 26. lett a légpuskások összetett versenyében Mészáros Eszter
    2021-07-31 08:29:15
    A Gödöllői EAC sportlövője 1161 körig jutott a kvalifikációban, szomorkodnia azonban nem kell
  17. Olimpia: Mészáros Eszter 20. lett a női légpuskások 10 méteres számában
    2021-07-24 04:23:51
    A 19 éves gödöllői sportlövő gyengébb sorozatokkal kezdett, később javított, de bő három körrel elmaradt a nyolcas döntőtől
  18. Az olimpia első hetében szurkolhatunk az éremesélyes gödöllői indulóknak
    2021-07-22 18:21:34
    A sportlövő Mészáros Eszter és a kardvívó Gémesi Csanád képviseli településünket a tokiói ötkarikás játékokon
  19. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  20. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  21. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  22. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  23. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  24. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  25. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  26. Négy éremmel hangolt az olimpiára Mészáros Eszter
    2021-03-29 17:52:47
    A Gödöllői EAC sportlövője több számban is lőállásba állt Wroclawban, a 12. alkalommal megrendezett Grand Prix versenyen
  27. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  28. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  29. Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát
    2021-01-24 17:55:50
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése
  30. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában